şirket

AE3000, fotovolkaik güneş enerjisi projelerinin geliştirilmesi, tanıtılması ve inşa edilmesi alanında 100 MW’ın üzerinde bir elektrik gücüyle çalışan ve halen faaliyette olan 400’den fazla başarılı projeye imza atmış, 12 yılı aşkın tecrübeye sahip bir şirkettir.

Yatırımcılara en yüksek düzeyde randıman ve güvenilirlik elde edilebilmeleri amacıyla en uygun maaliyetleri temin etmeleri ve yenilik ve kalite sunabilmeleri için önerilen alternatif teknolojiler hakkında değerlendirme yapmalarına yardım ediyor ve onlara bu konularda yol gösteriyoruz. Katma değerimiz projelerin gelişim, inşa ve faaliyete geçirme safhalarında gerekli tüm izin ve lisansların alınması, anahtar teslim uygulamaya geçilmesinden faaliyete geçme ve bakım süreçlerine kadar uzanan bir yelpazede aktif olarak varlık göstermemize dayanmaktadır. AE 3000 güneş enerjisi kurulumlarına ilişkin tüm süreçleri idare edecek düzeyde bir faaliyet kapasitesine sahiptir.

İspanya, Fransa, Türkiye, Hindistan, Mısır, Tunus, Cezayir ve Kolombiya ölçeğinde hizmet sunmaka olup bunun yanı son birkaç senedir özellikle gelişmekte olan ülkeleri dikkate alan iddialı bir uluslararasılaştırma planı uygulamaktayız.

Hedefimiz

Hedefimiz hizmetlerimizi gelişmekte olan fotovoltaik güneş enerjisi pazarlarının özel ihtiyaçlarına uyarlamak suretiyle bu pazarlarda etkinlik göstermektir.

Misyonumuz

Misyonumuz, projelerimizi kalite ve hizmet çerçevesinde farklılaştırarak yenilenebilir enerji sektöründe uluslararası bir referans haline gelmektir.

© Ae3000 İspanya, 2016 · Yasal uyarı